News zdjęcie id 92

UKS „Sprint”

19.06.2015

SZKOŁA PODSTAWOWA W  ULANIE – MAJORACIE BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI.

Drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint” reprezentowała Szkołę Podstawową w Ulanie-Majoracie  w  Finale Mistrzostw Polski  Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.  który odbył się w dniach 11-13.06.2015r. w Głuchołazach (woj. opolskie)

W turnieju uczestniczyło 14 drużyn - 14 Mistrzyń Województwa.

Z dorobkiem: 5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka Szczypiornistki z Ulana-Majoratu zajęły w klasyfikacji końcowej    I I I   M I E J S C E   W   P O L S C E   a  najskuteczniejszą zawodniczką Weronika Mazur z dorobkiem 34 zdobytych bramek.  Wyżej uplasowały się jedynie mistrzynie województwa pomorskiego / SP Kwidzyn / i wielkopolskiego / SP Buk / aktualne mistrzynie i wicemistrzynie Klubowych Mistrzostw Polski. Ogromny sukces drużyny dziewcząt  z  Ulanie-Majoracie jest wynikiem ciężkiej, systematycznej  pracy Trenera Jarosława Mazurka oraz dziewcząt: Weroniki Mazur, Magdy Grodzickiej, Mai Wierzchowskiej, Marty Wierzchowskiej, Julii Sposób, Julii Ostrzyżek, Justyny Lipińskiej, Julii Wierzchowskiej, Mileny Zientary, Oliwii Wierzchowskiej i Kingi Świderskiej